qruphepsiciler4
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tek qruphepsiciLeRin oLduqu site

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eren Bakıcı Biyografisi

YazarMesaj
CmRee <3 Öykü
CmReeci AdmöN Öyküm
CmReeci AdmöN Öyküm

Eren Bakıcı Biyografisi Empty
MesajKonu: Eren Bakıcı Biyografisi   Eren Bakıcı Biyografisi I_icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 11:51 pm

1984 te İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümünde orta öğretim ve liseyi bitirdi.Aynı okulda Modern Dans eğitimi görüyor. ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda altı yıl boyunca rol aldı. Londra da Urdang Dance Academy de ve Budapeşte Dans okulundaeğitim aldı. Dans grubu ; Dans ; ile Çin'de Ülkemizi temsil etti. Reklam jingleları seslendirdi. Britney Spears ve Michel Jackson gibi dünya yıldızlarıyla çalışan Selatin Kara yla bir aylık workshop çalışması yaptı.Yıldızların altında müzikalinde sahne aldı.

Grup Hepsi/Eren

Grup Hepsi/Eren

Doğum tarihi: 18 Mayıs 1984
Doğum yeri: İstanbul
Hakkında
Eğitim: Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor.
Eren bakıcı 1984 İstanbul doğumlu. Eren orta okul ve liseyi Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Devlet Konservatuarı Bale bölümünde okudu. Halen Mimar Sinan Üniversitesinde Modern Dans eğitimini sürdürüyor.

Altı yıl boyunca ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi'nin sergilediği oyunlarda rol aldı.

Londra'da Urdang Dans Akedemisinde vede Budapeşte Dans okulunda eğitim aldı.

"Dans@" grubu ile Türkiye'yi Çin'de temsil etti.

Reklam jingle'ları seslendirdi.

"Yıldızların Altında" müzikalinde oynadı.

Michael Jackson ve Britney Spears gibi dünyaca ünlü yıldızlarla çalışan Selahettin Kara çalıştı.

KÜNYESİ:
Doğum Tarihi:19 mayıs 1984
Doğum Yeri:İstanbul
Burcu:Boğa
Eğitim:Özel İdeal İlkokulu.Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü.MSGSÜ Modern Dans Bölümü-devam
Kilosu:58
En sevdiği yiyecek ve içecekler:Püre,zeytinyağlı dolma,mantı
Hiç sevmediği yiyecek ve içecekler:Peynir,zeytin
En sevdiği renk:Yeşil
Dinlediği sanatçılar:Mor ve Ötesi,Nil,Madonna,Destiny's Child,Gwen Stefani

--------------------------------------------------------------------------------
Eren Bakıcı 1984 yılında İstanbul'da doğdu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Halk Bölümü'nde orta öğrenim ve liseyi bitirdi. Aynı okulda halen modern dans eğitimi görüyor. ****** Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesinin sergilediği oyunlarda 6 yıl boyunca rol aldı.

Londra'da Urdang Dance Academy ve Budapeşte okulunda dans eğitimi aldı. Dans grubu Dans@ ile Çin'de Türkiye'yi temsil etti. Reklam jingle'ları seslendirdi. Özel şan ve piyano dersleri aldı.

Britney Spears ve Michael Jackson gibi dünya yıldızlarıyla çalışan Selahattin Kara ile bir aylık workshop çalışmaları yaptı. Yıldızların Altında müzikalinde oynadı.
https://qruphepsiciler4.yetkin-forum.com

Eren Bakıcı Biyografisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eren ResimLeri